Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Filmové představení - PRAČLOVĚK

Adresa: Na Kopci 571, 679 06 Jedovnice, tel.: 704 425 319. Začátky představení v 17:00 hodin, pokladna otevřena ½ hodiny předem. Rada městyse stanovuje výši vstupného do Kina E-CINEMA Jedovnice 60 Kč, na dětská představení ve výši 30 Kč a pro děti do 6 let zdarma.


7. 10. NEDĚLE – TÁTOVA VOLHA

Kostýmní výtvarnice Eva nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy, má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva
je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek a přátel, aby o tajemství zjistily víc...

Česká komedie/drama, 2018.

/90´/ Cinemart, a.s.
Vstupné 60 Kč, MP 12.

 

28. 10. NEDĚLE – CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ

Espen je nejmladší ze tří synů chudého farmáře. Doma jej používají jako rodinného otloukánka, který není schopný žádné užitečné práce, jeho jediným úkolem, který mu doma svěřili, je udržovat v kamnech oheň, aby nevyhasl. A je asi jen náhodou, že právě on v lese potkal princeznu Kristin, která je právě na útěku ze svého rodného hradu…

Norská rodinná dobrodružná pohádka, 2017.

/88´/  Cinemart, a.s.
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

4. 11. NEDĚLE – PRAČLOVĚK

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území.

Animovaná komedie VB, 2018.

/80´/ AQS, a.s.
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

18. 11. NEDĚLE - PADDINGTON 2 

KPF pořádá besedu s projekcí filmu - PADDINGTON 2.

Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových
a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden.

Rodinná komedie VB a Francie, 2017.

/103´/
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

2. 12. NEDĚLE – MY LITTLE PONY

KPF pořádá besedu s projekcí filmu MY LITTLE PONY.

Když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu až na konec bájné Equestrie, protože musí zachránit svůj milovaný domov. Na cestě je čeká velké dobrodružství a spousta nových přátel.

Dobrodružná komedie USA, 2017.

/99´/
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

16. 12. NEDĚLE – MAXINOŽKA

KPF pořádá besedu s projekcí filmu MAXINOŽKA.

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž!

Animovaný film Francie/Belgie, 2017.

/91´/
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

Kalendář

Oznámení o svolání 1. zasedání OVK
Oznámení o výběrovém řízení s aukcí - nemovitost v k.ú. Bukovina
Oznámení o přerušení dodávky elektřiny dne 13.5.2019
Stanovení přechodné úpravy provozu na silnici dne 1.6.2019
Záměr prodeje části pozemku p.č. 3

Portál krizového řízení HZS JmKPortál krizového řízení pro JMK

Dráček Hasík