Fotbal - výsledky

Sportovní akce
2. 4. 2024 16:48

Drnovice – SK Jedovnice  3 : 1 (2 : 1)

Branky – Drnovice: 15´ Hájek Tomáš, 45´ Hájek Tomáš, 58´Janeček Petr, Jedovnice: 39´ Pernica Viktor (PK). 

Do zápasu jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě, objevily se i nové tváře, Matyáš Konečný či Šimon Hrivík. Po dlouhodobém zranění se do branky vrátil Pavel Pešička – a tentokrát si opravdu zachytal! A hodně toho vychytal! Hra začala svižně, „jezdilo“ se nahoru – dolů. Domácí se dostávají do vedení brankou Hájka, ve 39´ srovnáváme z nařízené penalty Viktorem Pernicou na 1 : 1. Těsně před poločasem dostáváme „ušmoulaný“ gól, kterým první půlka končí.

Ve zbytku utkání jsme se snažili jednogólový náskok domácích stáhnout. Nepodařilo se, naopak… Odpískanou penaltu, tentokrát proti nám, Pavel sice krásně vyráží, ale domácí Janeček, k naší nelibosti, úspěšně doráží! Zbytek utkání už změnu na výsledkové tabuli nepřinesl. Viděli jsme jen marné pokusy našich o zvrácení stavu, na druhé straně několik velmi nebezpečných akcí domácího celku, které zůstaly bez brankového efektu jen a jen díky Pavlovi v brance.

Z drnovického plácku jsme si tedy odvezli „velikonoční nadílku“ 3 : 1 a nezbývá než doufat, že se po remíze a porážce dočkáme i plného bodového zisku. V sobotu nás čekají Knínice…

Tabulka soutěže.

- Kou -


  Prosím čekejte...